Początek roku szkolnego 2019/2020 obfitował w liczne turnieje tenisa stołowego, w których doskonale zaprezentowali się nasi uczniowie.

        30 października w SP Łupawa odbyły się eliminacje gminne do Powiatowej Olimpiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały 4 drużyny. Do Finału Powiatowego awansowały 3 zespoły.

        5 i 6 listopada w Łupawie rozegrano Finał Powiatowy w TS. Wszystkie nasze drużyny zdobyły medale. Drużyny podzielono na 2 grupy. W każdej grupie znajdowały się po 4 zespoły. Dziewczęta z klas IV- VI pokonały w meczach grupowych SP Przytocko 3:0, SP Smołdzino 3:0, SP Zagórzyca 3:2.

W meczu finałowym  wygrały z SP 2 Ustka 3:0. Chłopcy z klas IV-VI wygrali w meczach grupowych z SP Kwakowo 3:0, SP Jezierzyce 3:0, SP Zagórzyca 3:0. W meczu finałowym pokonali SP Przytocko 3:0.

Chłopcy z klas VII –VIII w meczach grupowych zwyciężyli z SP Zagórzyca 3:0 oraz SP Jezierzyce 3:0, natomiast po zaciętym meczu ulegli SP Przytocko 1:3. W meczu o III miejsce pokonali SP 3 Ustka 3:0.

       Po zakończeniu turniejów finałowych nasi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, pucharami i pamiątkowymi medalami. Dziewczęta i chłopcy z klas IV – VI jako mistrzowie powiatu słupskiego wystąpią 18 listopada w półfinałach wojewódzkich.

       Oto medaliści Finału Powiatowego w TS :

Julia Lipka

Patrycja Boetcher

Jan Müller

Igor Okrój

Kacper Suder

Karol Dwulit

Iwo Klawikowski

Maciej Leśniewski

Gracjan Litych

      W przygotowaniach uczniów do zawodów czynny udział brał kolega Daniel Spoczyński – serdecznie dziękujemy.

                                  Gratulacje

                                                                                                                        Opiekun

                                                                                                                        Nowak Artur

Dodatkowe informacje