szkoleniadlanauczycieli

Terminy i szczegółowe informacje dotyczące szkoleń znajdują się na stronie wydarzenia: Darmowe szkolenia online dla nauczycieli

Wszystkiego co piękne, dobre i szlachetne, realizacji marzeń z okazji Dnia Kobietkwiaty

wszystkim Paniom życzą wszyscy Panowie.

 

 

 

09.03.20

poniedziałek

 

10.03.20

wtorek

3 i 4 godz. Spotkanie edukacyjne Sowy w przyrodzie prelekcja - klasy I i II (p. Sylwia Kraśnicka)

9.45 - turniej międzyklasowy Kahoot z udziałem rodziców i nauczycieli: Rozpoznaj jaki to kraj? - sala konferencyjna, działanie w ramach projektu Cześć Europo! (p. Sławomir Hinca)

 

11.03.20

środa

8.50 - spotkanie klas ósmych z przedstawicielami szkoły średniej (LO) - sala konferencyjna

Świeczka mistrza Adama - konkurs recytatorski w Łupawie (p. Anna Mikulska)

12.03.20

czwartek

Wyjazd do Eksperymentu w Gdyni  - klasy VI (p. Anna Mikulska, p. Joanna Leśniak, p.  Monika Stencel, p. Lucyna Bagińska)

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny w Damnicy -  (p. Wioletta Placha, p. Aldona Zganiacz)

13.03.20

piątek

Powiatowy przegląd konkurs piosenki dziecięcej i młodzieżowej -Idzie Wiosna -Głobino (p. Barbara Krasnoborska,  p. Daniel Spoczyński)

Przypominam  o informacji z WDN-ów dotyczących propozycji organizacji zadań domowych oraz propozycji działań z okazji 75-lecia szkoły, najpóźniej do 16 marca (poniedziałek)

 Informacje proszę złożyć u szkolnego pedagoga.

Dobrego tygodnia.

Dziękuję za bardzo sprawne przeprowadzenie egzaminów oraz 100% frekwencję uczniów.

Wyniki proszę przedstawić do 20 marca 2020 r.

 

02.03.20

poniedziałek

 

03.03.20

wtorek

Wyjazd oddziałów 0 na przedstawienie do Słupska - p. I. Kosior, p. W. Piołunkowska, p. B. Woźniak

8.50 - prelekcja z filmem dot. Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - p. Sławomir Hinca,  uczestniczą klasy szóste i siódme

 

04.03.20

środa

8.50 - spotkanie klas ósmych z przedstawicielami szkoły średniej - sala konferencyjna

9.45 - prezentacja - Unia Europejska w ramach projektu Cześć Europo! - klasy 5a, 5b, 6c, 7a i 7b

10.50 - prezentacja - temat j.w.- klasy 6a, 6 b, 8a, 8b

(sala konferencyjna - prowadzą: Jakub Ziółkowski i Hubert Szewczyk)

05.03.20

czwartek

 

06.03.20

piątek

Szkolne eliminacje  konkursu recytatorskiego  Sacrum - p. Edyta Malek

 

Wyjazd do Teatru Miejskiego w Gdyni - godzina 16 spod szkoły.

Dodatkowe informacje