Akcja – kup i wspomóż Samorząd Uczniowski

            Obiecaliśmy podjąć się zbiórki funduszy na szkolny radiowęzeł oraz strefę ciszy. Niebawem powstanie stoisko z różnościami, które będzie mógł kupić każdy: uczeń, nauczyciel, rodzic... Stoisko będzie otwarte od poniedziałku do piątku, na dwóch długich przerwach. Informację o zebranych funduszach, będziemy umieszczać na naszej stronie internetowej.

 Obecnie, dzięki wsparciu Rodziców, oraz przewodniczącego Rady Rodziców, p. Artura Małka, powstają cuda, które mogą znaleźć się w Waszym posiadaniu. Jeśli macie pomysły, w jaki inny sposób można zebrać tą niemałą kwotę, piszcie i wrzucajcie swoje pomysły do naszej Skrzyni Dobrych Pomysłów.

Jeśli macie ochotę, na tworzenie fajnych rzeczy i zechcecie przekazać je na stoisko, to czekamy! Możecie tworzyć z wychowawcą, bądź z rodziną. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą, radiowęzeł i strefa ciszy, powstaną w tym roku szkolnym. :)

A. Gaffke

Dodatkowe informacje